Studia pro 2-3 osoby (s oddělenou ložnicí od kuchyně) a apartmány pro 4-5 osob (dvě oddělené ložnice a prostorná kuchyň) s balkonem, kuchyňkou a koupelnou s WC se nacházejí pár desítek metrů nad přístavem v krásné rybářské vesničce Kassiopi.

Pouhých pár kroků od taveren a kaváren a malebného přístavu a cca 5-7 minut pěšky od překrásných kamínkových pláží. Hned vedle penzionu Porto je možno využívat moc pěkného bazénu pouze za konzumaci na baru. V domě je wifi zdarma a klimatizace ve studiu za poplatek 8€/den, v apartmánu 10€/den. Parkování přímo u domu.

Období/nocčervenčervenecsrpenzáří
Studio 2 os/ap 4 os50€/65€65€/85€75€/110€65€/80€
Kategorie: Nezařazené

2 komentáře

Monika Vyrubalíková · 4. 10. 2021 v 10:41

Pro letošní dovolenou jsme využili ubytování ve studiu pro 2-3 osoby. Jedná se o velmi prostorný byt: ložnice s manželskou postelí a kuchyň s pohovkou pro 3. osobu. Z obou místností je vstup na dlouhý balkón se zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Z balkónu byl nádherný výhled na Kassiopi, na přístav a protější pevnost.
Ve studiu byl prováděn každodenní pečlivý úklid. Během pobytu se paní Tamara stále dotazovala, jestli je vše v pořádku .

V případě, že bychom se chtěli na tento krásný ostrov vrátit, neváhala bych opět využít služeb paní Smetanové a rezervovala si ubytování právě v tomto studiu.

Jana Kosová · 15. 11. 2021 v 13:12

Byli jsme v Portu letos na přelomu července a srpna a byli jsme nadšení. Čisťounké prostorné bydlení s krásným výhledem. Domluva s majitelem fungovala výborně, například do apartmánu obratem koupil french press 🙂 Bazén v sousedství je velkým bonusem – je skutečně jen pár kroků od bydlení, součástí je bar, kde se i vaří, ale hlavně majitelem je sympatický, přátelský, neposedný chlapík Christoph, díky kterému zde vládne pohodová až rodinná atmostéra. Je potřeba počítat s tím, že ubytování se nachází na kopci. Není to z přístavu daleko, skutečně pár desítek metrů, ale kopec je celkem prudký, takže lidé se sníženou mobilitou by s tím měli počítat. Stejně jako s docházkovou vzdáleností na pláže. Doufám, že se do tohoto ubytování znovu vrátíme, bylo to perfektní. A děkujeme Pavle!

Co vy na to?

%d bloggers like this: